Rozbaliť filter nosičov
FILTROVANIE NOSIČOV
Vyberte typ nosiča
Vyberte lokalitu
Krajina
Kraje
Obvody
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Kraje
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Spresnite lokalitu

Hľadanie iba podľa ID

DOPYT
PO TELEFÓNE
0917 915 114
PRÁVE PONÚKAME
101630 PLÔCH
DOPYT
E-MAILOM

Typy reklamných nosičov

Billboard

Najrozšírenejší typ reklamného nosiča, má spravidla formát 510x240 cm (šírka x výška). Nájdete ich vo všetkých mestách, obciach, pri cestách aj okolo diaľnic. Možno naň vylepiť ako papierový plagát (krátkodobé kampane), tak fóliu (dlhodobé kampane).

Billboard - najrozšírenejší typ reklamného nosiča

Bigboard

Exkluzívny typ nosiča, ktorý neprehliadnete, najbežnejší formát je 960x360 cm (šírka x výška). Sú umiestnené spravidla pri veľmi frekventovaných mestských ťahov veľkých miest, u ciest a diaľnic.

Bigboard - exkluzívny typ nosiča ktorý neprehliadnete

CLV - City Light Vitrine

CLV (City Light Vitrine) je elegantný nosič s celkovým formátom 118,5 x 175cm (výška x šírka). Jedná o nosič so spätným osvetlením, takže je vidieť pri všetkých svetelných podmienkách. CLV bývajú umiestnené najčastejšie na zastávkach hromadnej dopravy, železničných staniciach, parkoviskách supermarketov a hypermarketov a na veľmi frekventovaných miestach. Jedná sa o neprehliadnuteľný nosič vhodný pre všetky druhy Vašej komunikácie od navigačné šípky až po oznámenie veľké zľavové akcie. Predávajú sa obvykle po kalendárnych mesiacoch a na väčšine miest je možné nakúpiť je už od jedného kusu.

CLV City Light Vitrine - exkluzívny typ nosiča ktorý neprehliadnete

Telefónna búdka

Rozšírený typ nosiča, ktorý nájdete na sídliskách, v menších obciach a v miestach častého výskytu peších zákazníkov. Formát je spravidla 84x118 cm (šírka x výška).

Telefónna búdka - rozšírený typ nosiča

Lavička

Najčastejšie ju nájdete na zastávkach MHD, u parkov alebo u vlakových staníc. Formát je 164x59 cm (šírka x výška) a vďaka svojmu umiestneniu a formátu unesie aj rozsiahlejšie oznámenie.

Lavička - najčastejšie ju nájdete na zastávkach MHD

Plachta / fasáda

Majú rôzne formáty a spravidla bývajú umiestnené na najfrekventovanejších miestach miest a obcí. Jedná sa o exkluzívne reklamné nosiče, ktoré spravidla nemožno prehliadnuť.

Plachta - fasáda - majú rôzne formáty a bývajú umiestnené na najfrekventovanejších miestach miest a obcí

Double bigboard

Exkluzívny typ nosiča, ktorý neprehliadnete, najbežnejší formát je 960x720 cm (šírka x výška). Sú umiestnené pri veľmi frekventovaných mestských ťahov veľkých miest, u ciest a diaľnic.

Double bigboard - exkluzívny typ nosiča ktorý neprehliadnete

Smart board

Elegantný nosič s formátom 600x300 cm (šírka x výška). Je kompromisom medzi billboardom a bigboardov ako veľkosťou, tak cenou. Všetky sú osvetlené a nachádzajú sa na vysoko frekventovaných miestach.

Smart board - elegantný nosič s formátom 600x300 cm

Led obrazovka

Najmladší prírastok do rodiny veľkoformátových nosičov v oblasti vonkajšej reklamy. Formáty a rozlíšenie jednotlivých obrazoviek sa odlišujú, vždy sa však jedná o plochy na zaujímavých, exponovaných miestach.

Led obrazovka - najmladší prírastok do rodiny veľkoformátových nosičov

Horizont

Malý formát aplikovať na stĺpy verejného osvetlenia alebo trakčného vedenia do úrovne očí dospelého zákazníka. Formát je spravidla A1 na výšku, ale môže sa mesto od mesta odlišovať. Jedná sa o nosič vhodný pre produktovú ponukú v okolí miesta predaja alebo informovanie o špeciálnej akcii vašej spoločnosti.

Horizont - malý formát aplikovaný na stĺpy verejného osvetlenia

Vlajka

Nosič aplikovaný na stĺpy verejného osvetlenia alebo trakčného vedenia, obojstranný. K dispozícii len v niektorých mestách. Bežný formát je 50x200 cm. Vhodný k navigačným účelom alebo ako dlhodobý image pre komunikáciu.

Vlajka - nosič umiestňovaný na stĺpy verejného osvetlenia alebo trakčného vedenia

Polepová plocha

Jeden z najstarších reklamných nosičov. Používaným formám je spravidla A1 na výšku. K videniu hlavne v menších mestách a obciach. Polepové plochy sú miestom prirodzeného šírenie informácií, Vaši zákazníci na nich totiž často sledujú kultúrne a športové události v blízkosti miesta svojho bydliska.

Polepová plocha - jeden z najstarších reklamných nosičov

Rámčeky indoor

Reklamné plochy nájdete na úradoch, v nemocniciach, v školách, fitness centrách, v čakárňach u lekára aj v reštauráciách. Formát je spravidla 70x100 cm (šírka x výška) a sú rozmiestnené všade tam, kde má okoloidúci na reklamu čas. Pokiaľ sa teda Vaša cieľová skupina najčastejšie vyskytuje vo vyššie uvedených miestach, sú rámčeky Vaša jasná voľba.

Rámčeky indoor - reklamné plochy na úradoch, v nemocniciach, v školách, fitness centrách

Reklama v hromadnej doprave

Hromadná doprava ponúka nepreberné množstvo možností, ako sa zviditeľniť, od papierových letáčikov umiestnených priamo na oknách, cez čiastočný polep karosérie, až po celopolep vozov. Formáty sa odlišujú cenou nájmu aj tlače. Výber konkrétneho formátu odporúčame voliť v závislosti na informácii, ktorú svojim zákazníkom chcete oznámiť.

Reklama v hromadnej doprave MHD

Informačná tabuľa na stĺpoch verejného osvetlenia

Slúži takmer vždy k navigačným účelom. Formáty sa mesto od mesta odlišujú, ale najbežnejšie sa pohybujú okolo formátu 67x90 cm. Tvorí základný kameň každého navigačného systému, a tak pomáhajú Vašim zákazníkom nájsť Vašú prevádzku.

Informačná tabuľa na stĺpoch verejného osvetlenia

Smerník

Rovnako ako informačné tabule slúži predovšetkým pre navigačné účely. Formáty sa odlišujú mesto od mesta, ale najbežnejšie sa pohybujú okolo 125x25 cm (šírka x výška).

Smerník k navigačným účelom

Most

Reklamné plochy na mostoch sa skladajú z panelov 300x125 cm (šírka x výška) a podľa možností konkrétneho mosta je možné napojiť do radu toľko panelov, koľko si len budete priať. Mostné panely sú neprehliadnuteľné a nájdete je takmer na všetkých cestných a železničných mostoch na Slovensku i v Českej republike.

Most - reklamné plochy na mostoch sa skladajú z panelov 300x125 cm