1. Úvod
  2. Kto sme

Kto sme

Špecialisti na plánovanie a nákup vonkajšej reklamy

Team

O nás

Sme prevádzkovateľom najrozsiahlejšej online databázy reklamných nosičov v Česku a na Slovensku. Naše znalosti trhu s vonkajšou reklamou vychádzajú z viac než 20 ročných skúseností. Sme pripravení pomôcť Vám zviditeľniť Vaše podnikanie, produkt alebo službu. 

Spolupracujeme s viac ako 90 poskytovateľmi reklamných plôch v Česku a s viac ako 50 na Slovensku. Dokážeme pre Vás zaistiť akýkoľvek reklamný nosič, ktorý je možné si legálne prenajať.

Vonkajšia reklama je ideálnym nástrojom pre lacnú komunikáciu s Vašimi klientmi v mieste Vášho podnikania či potreby. Možno ju výborne zacieliť, pôsobí na všetkých a nemožno ju vypnúť!

Radi Vám pomôžeme s Vaším zviditeľnením vo všetkých krokoch, od návrhu grafického podkladu, cez tlač plagátov až po umiestnenia na vybraný billboard. Ak si však chcete prípravné kroky zabezpečiť sami, nie je to problém.

Sme tu pre Vás. Spýtajte sa nás prostredníctvom e-mailu, alebo jednoducho zavolajte. Radi vás vypočujeme. Prípadne môžete nájsť odpovede na svoje otázky v záložke Časté otázky. Tento portál je prevádzkovaný spoločnosťou Confidence Media, s.r.o., špecialistom na plánovanie a nákup vonkajšej reklamy už od roku 1998. 
 

Máte otázku?

Kontaktujte našich odborníkov

Kontaktný formulár

*
*
kontaktovať
špecialistu