1. Úvod
  2. Typy nosičov

Typy nosičov

Prenájom reklamných plôch

Billboard

510x240 cm

Najrozšírenejší typ reklamného nosiča má spravidla formát 510x240 cm (šírka x výška). Nájdete ich vo všetkých mestách, obciach aj u väčšiny ciest. Možno naň vylepiť ako papierový plagát (krátkodobé kampane), tak aj fóliu alebo vypnúť plachtu (dlhodobé kampane). Prenajímajú sa po kalendárnych mesiacoch a možno ich nakúpiť v last-minute režime.

Zobraziť ponuku

Bigboard

960x360 cm

Exkluzívny typ nosiča, ktorý neprehliadnete, najbežnejší formát je 960x360 cm (šírka x výška). Sú umiestnené spravidla pri veľmi frekventovaných mestských ťahoch veľkých miest, ciest a diaľnic. Väčšina ich je osvetlených, takže za svoju investíciu získate reklamný priestor viditeľný za všetkých svetelných podmienok. Prenajímajú sa po kalendárnych mesiacoch a možno ich nakúpiť v last-minute režime.

Zobraziť ponuku

Double bigboard

960x820 cm

Najväčší štandardizovaný formát, ktorý si môžete prenajať. S formátom 960x820 cm (šírka x výška) je neprehliadnuteľnou dominantou všetkých lokalít. Nájdete ich na tých najzaujímavejších miestach vo veľkých mestách. Všetky sú osvetlené, takže ich uvidí každý, kto sa dostane do ich blízkosti, či už je poludnie alebo neskoro večer. Prenajímajú sa po kalendárnych mesiacoch a možno ich nakúpiť v last-minute režime.

Zobraziť ponuku

City Light Vitrine

118x175 cm

CLV (City LightVitrine) je elegantný nosič s celkovým formátom 118,5 x 175cm (výška x šírka). Jedná o nosič so spätným osvietením, takže je vidieť za všetkých svetelných podmienok. CLV bývajú umiestnená najčastejšie na zastávkach MHD, železničných staniciach, parkoviskách supermarketov a hypermarketov a na veľmi frekventovaných miestach. Jedná sa o neprehliadnuteľný nosič vhodný pre všetky druhy Vašej komunikácie od navigačnej šípky až po oznámenie veľkej zľavovej akcie. Predávajú sa spravidla po kalendárnych mesiacoch a vo väčšine miest je možné nakúpiť ich už od jedného kusu.

Zobraziť ponuku

Lavička

164x59 cm

Najčastejšie ju nájdete na zastávkach MHD, v parkoch alebo na vlakových staniach. Formát je 164x59 cm (šírka x výška) a vďaka svojmu umiestneniu a formátu unesie aj rozsiahlejšie oznámenie. Zároveň sa jedná o pomerne lacný reklamný nosič s veľmi presným zacielením.

Zadať dopyt

Plachta / fasáda

Majú rôzne formáty a spravidla bývajú umiestnené na najfrekventovanejších miestach miest a obcí. Jedná sa o exkluzívne reklamné nosiče, ktoré spravidla nemožno prehliadnuť.

Zobraziť ponuku

Smartboard

600x300 cm

Elegantný nosič s formátom 600x300 cm (šírka x výška). Je kompromisom medzi billboardom a bigboardom ako veľkosťou, tak aj cenou. Všetky sú osvetlené a nachádzajú sa na vysoko frekventovaných miestach. Prenajímajú sa po kalendárnych mesiacoch a možno ich nakúpiť v last-minute režime.

Zadať dopyt

LED obrazovka

Najmladší prírastok do rodiny veľkoformátových nosičov v oblasti vonkajšej reklamy. Formáty a rozlíšenie jednotlivých obrazoviek sa líšia, vždy sa však jedná o plochy na zaujímavých, exponovaných miestach. Dynamika obrazu navyše prirodzene priťahuje pozornosť ľudského oka, takže vaše oznámenie sa s veľkou pravdepodobnosťou dostane ku všetkým v okolí obrazovky.

Zadať dopyt

Horizont

Malý formát umiestňovaný na stĺpy verejného osvetlenia alebo trakčného vedenia do úrovne očí dospelého zákazníka. Formát je spravidla A1 na výšku, ale môže sa mesto od mesta líšiť. Jedná sa o nosič vhodný pre produktové ponuky v okolí miesta predaja alebo informovanie o špeciálnej akcii vašej spoločnosti.

Zadať dopyt

Vlajka

50x200 cm

Nosič umiestňovaný na stĺpy verejného osvetlenia alebo trakčného vedenia, obojstranný. K dispozícii len v niektorých mestách. Bežný formát je 50x200 cm. Vhodný k navigačným účelom alebo dlhodobúimage komunikáciu.

Zadať dopyt

Polepová plocha

Jeden z najstarších reklamných formátov. Používaným formátom je spravidla A1 na výšku. K videniu hlavne v menších mestách a obciach. Polepové plochy sú miestom prirodzeného šírenia informácií, Vaši zákazníci na nich totiž často sledujú kultúrne a športové dianie v blízkosti miesta svojho bydliska.

Zadať dopyt

Hromadná doprava

Hromadná doprava ponúka nepreberné množstvo možností, ako sa zviditeľniť, od papierových letáčikov umiestnených priamo na oknách, cez čiastočný polep karosérie, až po celopolepy vozov. Formáty sa líšia cenou nájmu aj výroby. Výber konkrétneho formátu odporúčame voliť na základe informácie, ktorú svojim zákazníkom chcete oznámiť a zvažovanej dĺžke prenájmu.

Zadať dopyt

Informačná tabuľa

67x90 cm

Slúži takmer vždy k navigačným účelom. Formáty sa mesto od mesta líšia, ale najbežnejšie sa pohybujú okolo formátu 67x90 cm. Tvorí základný kameň každého navigačného systému, a tak pomáhajú Vašim zákazníkom trafiť do Vašej prevádzky.

Zadať dopyt

Smerník

125x25 cm

Rovnako ako informačné tabule slúži predovšetkým k navigačným účelom. Formáty sa líšia mesto od mesta, ale najbežnejšie sa pohybujú okolo 125x25 cm (šírka x výška).

Zadať dopyt

Most

300x125 cm

Reklamné plochy na mostoch sa skladajú z panelov 300x125 cm (šírka x výška) a podľa možností konkrétneho mosta je možné napojiť do radu toľko panelov, koľko si len budete priať. Mostné panely sú neprehliadnuteľné a nájdete ich na mnohých cestných a železničných mostoch na Slovensku.

Zobraziť ponuku

Rámčeky indoor

70x100 cm

Reklamné plochy nájdete na úradoch, v nemocniciach, v školách, fitness centrách, v čakárňach u lekára aj v reštauráciách. Formát je spravidla 70x100 cm (šírka x výška) a sú rozmiestnené všade tam, kde má okoloidúci na reklamu čas. Ak sa teda Vaša cieľová skupina najčastejšie vyskytuje vo vyššie uvedených miestach, sú rámčeky Vaše jasná voľba.

Zadať dopyt

Máte otázku?

Kontaktujte našich odborníkov

Kontaktný formulár

*
*
kontaktovať
špecialistu