Rozbaliť filter nosičov
FILTROVANIE NOSIČOV
Vyberte typ nosiča
Vyberte lokalitu
Krajina
Kraje
Obvody
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Kraje
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Okresy
Spresnite lokalitu

Hľadanie iba podľa ID

DOPYT
PO TELEFÓNE
0917 915 114
PRÁVE PONÚKAME
101630 PLÔCH
DOPYT
E-MAILOM

O nás

Sme prevádzkovateľom najrozsiahlejšie online databázy reklamných nosičov na Slovensku a v Českej republike. Naše znalosti trhu s vonkajšou reklamou vychádza z viac ako 15 ročných skúseností. Sme pripravení pomôcť Vám zviditeľniť Vaše podnikanie, produkt alebo službu. Spolupracujeme s viac ako 90 poskytovali reklamných plôch v Česku a s viac ako 50 na Slovensku. Dokážeme pre Vás zaistiť akýkoľvek reklamný nosič, ktorý je možné si legálne prenajať.

Vonkajšia reklama je ideálnym nástrojom pre lacnú komunikáciu s Vašimi klientmi v mieste Vášho podnikania či potreby. Možno ju výborne zacieliť, pôsobí na všetky a nemožno ju vypnúť! Pomôžeme vám s Vaším zviditeľnením vo všetkých krokoch, od návrhu grafického podkladu, cez tlač plagátov až po umiestnení na vybraný billboard. Ak si však chcete prípravné kroky zabezpečiť sami, nie je problém.

Sme tu pre Vás. Spýtajte sa nás, čo Vás zaujíma prostredníctvom telefónu alebo e-mailu. Aj v záložke Časté otázky môžete nájsť odpovede na svoje otázky.

Tento portál je prevádzkovaný spoločnosťou Confidence Media, špecialistom na plánovanie a nákup vonkajšej reklamy už od roku 1998.